Lidé nepotřebují živelné katastrofy, vyhubí se sami.

Listopad 2013

Na vlastní kůži

27. listopadu 2013 v 17:41 | Hanka |  Zpovědnice
Tak a už jsem zase tady.
Několika lidem už jsem sice psala krátký komentář, tam, kde mně téma jejich článku obzvlášť zaujalo, ale to bylo jen krátké juknutí.
Jak se zpívá v jedné písničce- Nic není jako dřív, nic není jak bejvávalo...
Taky u mně není nic jako dřív. , ale k tomu se dobereme.

Mám za sebou operaci obou očí, pravé se šedým zákalem ( kataraktou- to už si budu nyní pamamtovat), levé na srovnání dioptríí. Měla jsem na pravém oku 6,75 dioptrie, na levém 5,5. To už nyní neplatí. Po operacích mi to dost stáhli. Sice ne na nulu, ale zatím se obejdu bez brýlí. Ne na dlouho, dostanu nové, ale až se oči tzv. " usadí ". Což bude trvat ještě 5-6 neděl.


Tak a je to tady

12. listopadu 2013 v 23:19 | Hanka |  Zpovědnice
Tak a mám poslední noční a potom budu neobvykle dlouho " odpočívat ".
Den " D " se přiblížil.
Sice jsem se už párkrát zmiňovala, ale možná to někomu uniklo.
Ve čtvrtek ( 14.11. ) jdu na operaci s očima. Nic hrozného, jen šedý zákal. Ambulantní zákrok trvající necelých 20 minut, chvilka na kontrolu a pak hybaj domů.

Strašidelná ZOO

5. listopadu 2013 v 23:40 | Hanka |  Zpovědnice
1.11. proběhla v Liberci strašidelná ZOO.
Byla to večerní akce spojená s prohlídkou ZOO za tmy. Byla mimořádná příležitost vidět zvířata tak, jak je přes den neuvidíme. Zvířata žijící převážně za tmy, byla aktivní a ta denní se už ukládala ke spánku.
Původně jsem se těšila, že s nima půjdu já a taťku vzít ( bude-li chtít) s sebou , jenže jsem nafasovala noční navíc, takže jsem musela oželet večerní výpravu a taťka musel jít ať chtěl nebo ne.
Věrka, která je dobrovolníkem v ZOO a jakožto taková se stará s partou stejně " bláznivých " lidí o propagaci a spoustu akcí v liberecké ZOO, tam šla tak trochu pracovně a neměla by čas starat se o své všetečné sourozence.
( Kdo má zájem o podrobnosti, tak si najděte u mně v oblíbených blog Kamrlík a v něm rubriku "Dobrovolně v ZOO" )