Lidé nepotřebují živelné katastrofy, vyhubí se sami.

Malé čarování

1. září 2018 v 10:00 | Hanka |  Zpovědnice
Ahoj v září.
Nějak zanedbávám svůj blog, stydím se. Tak jsem nějak prošvihla i narozeniny mého blogu a na blahopřání ke jmeninám taky nějak zapomínám, o našem povídání o cukrovce ani nemluvě, ale o tom až někdy jindy.

Tento článek měl vzniknout už včera dopoledne, ale sotva jsem si sedla s kávou k počítači, že tedy konečně něco napíšu, uvelebil se mi na klíně Ferda, no a uznejte, že s 5 kilovým kocourem v náručí se píše špatně. Tak proto ten odklad. Ale o našem kočičákovi psat nechci.

V jedné drbně ( kterou nebudu jmenovat ) jsem náhodně našla článek o čarování a protože se hrdě hlásím k čarodějnické existenci , přišlo mi to docela pěkné.
Nevěřím na předpovědi z karet, kávové sedliny a kdoví čeho ještě, kartářky a podobné existence považuju za šarlatánky, co se chtějí přiživit na lidské důvěřivosti a za nic na světě bych k žádné nešla. Zrovna tak nevěřím na hádání z dlaně, či z očí, jak to dělaly staré cikánky.
Ale tohle " čarování " je neškodné, může si ho zkusit každý, kdo má k tomu chuť a docela určitě bez újmy na zdraví, či peněženky. I kdyby vám nepomohlo, docela určitě neublíží, což se ne vždy dá tvrdit o některých rádobyvěšteckých pokusech.
Tak chutě do toho.
JAK SI PŘIVOLAT ŠTĚSTÍ
Díky tomuto rituálu k sobě přivoláte štěstí. Jasně dáte najevo svému podvědomí, ale i Vesmíru, že chcete být šťastní, a tím pádem se začne chovat tak, že k vám přiláká chvíle plné radosti a štěstí.

Magický rituál:
Na čistý ( nepopsaný ) papírek napiště své jméno, nebo jméno osoby, které byste rádi pomohli. Papírek nalijte na bílý talířek a zakápněte medem tak, aby byl papírek celý politý a říkejte : Štěstí volám tě. Ke mně přijď ! ( opakujte 7 krát - sedmička je šťastné číslo ). Rituál provádějte v NEDĚLI, neděle je dnem štěstí.

JAK SI PŘIVOLAT LÁSKU
Tímto kouzlem jasně řekněte, že toužíte po čistém a láskyplném vztahu s člověkem, na kterého se můžete spolehnout a se kterým si budete rozumnět.

Magický rituál:
Pokud vám chybí spřízněná duše a láskyplné pohlazení, zapalte si v PÁTEK bílou a růžovou čajovou svíčku potřenou esencí z růže a púřejte si nový vztah, ve kterém budete cítit porozumnění a lásku.
Růže je květina lásky, bílá svíčka přináší čistotu vztahu, růžová otvírá srdce.

JAK SI PŘIVOLAT VĚRNÉHO MUŽE ( ženu )
Tímto kouzlem si zajistíte, že se vaše drahá polovička nebude potulovat tam, kde nemá. Dá se aplikovat na obě pohlaví.

Magický rituál:
Aby se váš drahý muž netoulal po cizích ložnicích, nasypejte mu do bot majoránku, nebo mu na oděv cákněte trochu majoránkové esence.

JAK SI PŘIVOLAT PENÍZE
Vesmíru i svému podvědomí dáte jasně najevo, že si přejete žít v hojnosti. Tím k sobě začnete přitahovat situace, které vám mohou pomoci získat finanční hotovost. Nebojte se přijímat dary, které dostanete od svého okolí. Rozhodně je neodmítejte, odmítly byste hojnost.

Magický rituál:
Pokud potřebujete peníze, zapalte si každý ČTVRTEK zelenou svíčku potřenou esenciálním olejem z bazalky a poproste Vesmír o finanční pomoc. Peníze si můžete přilákat i miskou rýže, kterou dáte k vchodovým dveřím vašeho bytu. Můžete si i vyrobit falešný šek, nebo bankovky, které budete stále nosit v peněžence ( pozor, neplatit jimi ! ). Čím vyšší částka, tím lépe.

JAK SI PŘIVOLAT KLID V RODINĚ
Vůně blahodárně působí na vaše tělo i podvědomí. Tímto kouzlem si zajistíte, že se vašem domově rozhostí mír a klid a harmonie. Veškeré nesváry se rozplynou a budete mít tendence vše řešit v klidu a v souladu se svým okolím.
Tato kombinace esencí se dá použít i jako parfém.

Magický rituál: Harmonickému vztahu můžete pomoci pěstováním fialových květin. Nejvhodnější jsou fialky a levandule. Tuto pohodu podpoříte i aromalampou dom které po zapálení svíčky dáte tří kapky levandule, tři kapky šeříku a tři kapky meduňky. Pak esence zalijete horkou vodou. Toto jednoduché kouzlo vám nejen krásně provoní byt, ale i pomůže vytvořit doma harmonii a soulad všech členů domácnosti.

JAK SI PŘIVOLAT ZDRAVÍ
Zapálení bílé svíčky vás zbaví všech negativních energií a vyčistí jak vás, tak i prostor ve kterém se nacházíte. Modrá svíčka spolu s esencí s meduňkou lékařskou podpoří proces uzdravení. Po rituálu se budte cítit svěží a plni energie.

Magický rituál:
Na podporu zdraví a uzdravenív PONDĚLÍ zapalte bílé a modré čajové svíčky potřené esencí z meduňky lékařské, která dezinfikuje a podporuje hojení. Přejte si stálé a dobré zdraví, poř. uzdravení.
Toto kouzlo lze aplikovat i na uzdravení zvířat.

Tak a to je prozatím s kouzly konec.
Kdo chce, ať si to zkusí.Mrkající
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Intuice Intuice | E-mail | Web | 1. září 2018 v 13:43 | Reagovat

S kocourem v klíně se naopak píše moc dobře. Poradí, pošeptá, co máš napsat. pěkné dny přeji. :-)

2 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 1. září 2018 v 19:17 | Reagovat

Jo, na klíně ano, ale s kočkou před notebookem moc ne.
Jo, co se týče věštění:  Před padesát lety jsem byla na služební cestě v Ostravě a když jsem šla přes náměstí zastavila mne Cikánka. Čistě oblečená, nijak odpudivá.: Paní, já vám předpovím kolik budete mít dětí. Za deset korun. Nevím, co mne napadlo, ale doma jsem měla dva kluky a to bylo tak vše, co jsme plánovali už kvůli mému zdraví- byla jsem v 16 letech na plíce. "Sevřete
levou ruku v pěst". Podívala se na plošinku  u malíčku a řekla: "budete mít 3 děti."- řekla mi. No, to pochybuji už máme dvě a víc nechceme. Tedy  nelze. "Uvidíte, paní." No a za 11 let poté jsem měla 3. syna ve 40 letech. Náhoda, ale často si na tu paní vzpomenu.Na té plošince mám dodnes 3 čárečky. ;-)  :-D

3 JM JM | 2. září 2018 v 1:03 | Reagovat

Vaše rada první - tou  jsem se řídila i když trošku pozměněnou, ne štěstí, ale zdraví, když jsem onemocněla rakovinou.
Prostě jsem si řekla :Ty k.... mně nedostaneš.
Měla bych to zaklepat, abych se nerouhala, už je to jedenáct let.

4 Hanako Hanako | 3. září 2018 v 12:58 | Reagovat

Jak si přivolat věrného muže...před čarováním s majoránkou by bylo vhodné uvařit dobrý guláš nebo bramboračku. Vzpomínka na tato jídla a majoránková esence určitě muže domů potáhne. :-D  :-D

5 Uzhovka Uzhovka | E-mail | Web | 23. října 2018 v 5:19 | Reagovat

Jo, kdyby to tak fungovalo, bylo by hned na světě líp, ale spíš platí, že co si člověk sám neudělá to nemá :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama